شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

هادی مهربانی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد شد

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد معرفی شد

هادی مهربانی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد شد

به گزارش ایل نیوز در نشست شورای معاونین و مدیران شهرداری شهرکرد، سرپرست معاونت خدمات شهری این شهرداری معرفی شد.

در این جلسه مهندس عبدالغنی «هادی مهربانی» را به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری معرفی و از زحمات «محسن صفا» سرپرست سابق و «پژمان درخشان» سرپرست اسبق این معاونت قدردانی و تجلیل نمودند و همچنین محسن صفا نیز به عنوان مدیر درآمد شهرداری شهرکرد انتخاب و معرفی شد.

در جلسه شورای معاونین، پیرامون موضوعاتی از جمله ممیزی و طراحی پروژه تپه درازگوش، راه اندازی باسکول پسماند، فراخوان فاز دوم میدان میوه و تره‌بار، راه‌اندازی ساختمان جدید منطقه دو، تداوم جلوگیری از نصب چادر در پارک‌ها بحث و تبادل‌نظر شد.

همچنین توسعه دو هزارمتری بروم پهنه، ساماندهی ساختمان کشتارگاه قدیم، پلمپ واحدهای ناشی از سد معبر، احداث سالن‌های خیری آرامستان بهشت رحمت، پیگیری موضوعات مربوط به قرارگاه خاتم‌الانبیاء و برج دوقلو، تحقق هیئت مدیره سازمان‌ها، وصول مطالبات شهرداری و تأکید بر تحقق نامگذاری میدانی به نام « سرداربی بی مریم» از دیگر مباحث عنوان شده در نشست شورای معاونین و مدیران شهرداری شهرکرد بود.

در این جلسه امامقلی بلالی عضو شورای اسلامی شهرکرد بر رفع مشکل باسکول پسماند تاکید نمود.
وی با بیان اینکه نقل و انتقال املاک در چارچوب ضوابط باید صورت پذیرد، افزود: انجام عقب نشینی املاک نیز در شهر با نگاه به آینده و با دقت نظر انجام شود.
همچنین فرهاد رئیسی عضو دیگر شورای شهر با اشاره به فرصت محدود در خدمتگزاری به مردم گفت: اجرای اقدامات مجموعه مدیریت شهری باید بر مبنای قانون، صریح و قاطعانه باشد.
وی با اشاره به رعایت مسائل اجتماعی در جلوگیری از سدمعبر، بیان کرد: کنترل نخاله‌های ساختمانی، اتصال بلوار حافظ به کمربندی ۱۵ خرداد، ساماندهی وضعیت خیابان ابوذر و ادامه محور کمربندی جنوب به جاده شهرکیان، اجرای پیاده راه خیابان ملت، راه‌اندازی شهرک بازیافت و ارائه طرح ورودی‌های شهر به استانداری از جمله طرح‌هایی است که باید نسبت به اجرای آن مجموعه مدیریت شهری  اهتمام ویژه داشته باشند.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4535
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما