سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۴

۸۰ درصد فروش پتروشیمی لردگان صادراتی خواهد بود

مدیرعامل شرکت پتروشیمی لردگان از راه‌اندازی این مجتمع در آینده بسیار نزدیک خبرداد و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۸۰ درصد فروش این شرکت صادراتی باشد.

۸۰ درصد فروش پتروشیمی لردگان صادراتی خواهد بود

به گزارش ایل نیوز،محسن محمودی در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کود شیمیایی اوره لردگان ضمن ارائه گزارش عملکرد این پروژه، از راه‌اندازی این مجتمع در آینده بسیار نزدیک که موجب درآمدزایی و سوددهی خواهد شد، خبر داد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر درصد فروش داخلی و خارجی محصولات شرکت کود شیمیایی اوره لردگان گفت: درصد سهمیه فروش داخلی و صادراتی از سوی مراجع ذی‌ربط تعیین و پیش‌بینی می‌شود که ۸۰ درصد فروش این شرکت صادراتی باشد، همچنین قیمت اوره صادراتی کشور هم‌اکنون بر اساس قیمت پایه جهانی حدود هر تن ۲۰۰ دلار است که بسته به قیمت حمل ممکن است کمی تغییر کند. از سوی دیگر، قیمت‌گذاری داخلی در دست بخش نظارتی دولتی است.

مدیرعامل شرکت کود شیمیایی اوره لردگان درباره تعهد فروش محصولات به چین اظهار کرد: این شرکت در قراردادهای فاینانس که با چین امضا کرده، متعهد به انجام صادرات محصول تنها به کشور چین نیست. ممکن است این شرکت براساس تصمیم‌گیری‌هایش چین را نیز به عنوان یک خریدار در تعاملاتش داشته باشد، اما تعهدی تنها برای فروش به چین ندارد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4557
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما