سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵

توقیف برنجهای شرکت غله و فرار فرد مورد نظر

نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کهگیلویه و بویراحمد با چهار دستور کار ظهر امروز به ریاست فتاح محمدی و با حضور اعضای این کمیسیون در سالن استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

توقیف برنجهای شرکت غله و فرار فرد مورد نظر

به گزارش ایل نیوز به نقل از کبنانیوز از یاسوج، علی خوان‌پایه مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد در ین نشست به برنج‌های تاریخ گذشته در شهرستان کهگیلویه اشاره کرد و گفت: برنج‌هایی با مجوز شرکت غله در شهرستان کهگیلویه نگهداری می‌شد و بعد این برنج‌ها به سایر استان‌ها صادر شد.

وی اضافه کرد: به دلیل اینکه تاریخ مصرف این برنج‌ها گذشته بود خودروهای حمل برنج در گلوگاه‌های استان‌های مربوطه ضبط شد و اکنون رانندگان و خودروهای حامل گرفتار شدند و فرد مورد نظر هم متواری شده است.

در جواب مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌ها مومنی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: برنج‌هایی که در انبار غله شهرستان کهگیلویه نگهداری می‌شد تاریخ مصرف آنها گذشته که به سازمان غذا و داروی کشور اطلاع دادیم و چون برنج‌ها دولتی بودند و حیف بود از بین برود قرار شد از آنها نمونه‌برداری شود.

وی افزود: در نمونه‌برداری‌ها برنج مشکلی نداشت اما تاریخ آنها تا ۳۰/۶/۹۵ تمدید شد و از استان به سمت استان‌های اصفهان و لرستان صادر شد که در گلوگاه‌های این استان‌ها به دلیل اینکه شاید کالاها قاچاقی باشند توقیف شد و تا زمان بازرسی تاریخ جدی برنج‌ها تمام شد.

مومنی افزود: در حال حاضر یکسری از رانندگان حمل و نقل و پایانه‌های استان در این خصوص با مشکل مواجه شده‌اند.

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=46
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما