شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶

ظرفیت دانشگاه شهرکرد جهت اجرای طرح‌های مدیریت شهری به کار گرفته می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: همکاری‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت‌های دانشگاه شهرکرد تقویت، و توانمندی‌های آن جهت اجرای طرح‌های مدیریت شهری به کار گرفته می‌شود.

مهندس بهادر عبدالغنی در دیدار با رئیس دانشگاه شهرکرد اظهارداشت: زمینه‌های همکاری بسیار مناسبی میان دانشگاه شهرکرد و مجموعه مدیریت شهری وجود دارد که از جمله می‌توان به ظرفیت‌های غنی علمی و پژوهشی و در مقابل اجرای طرح‌هایی نظیر پروژه ورودی دانشگاه و فضای سبز گسترده آن اشاره کرد.

وی با اشاره به وجود زیرساخت‌های مطلوب در دانشگاه شهرکرد افزود: وجود زیرساخت‌های مفید و مؤثر دانشگاه و برخورداری از فضای فرهنگی و آموزشی و حضور در عرصه‌های مختلف علمی و پژوهشی، فرصت مناسبی جهت همکاری بیش از پیش شهرداری و دانشگاه را به وجود آورده است.

شهردار شهرکرد بیان کرد: زیباسازی شهر، طراحی و اجرای المان‌ها و مبلمان شهری، رفع مشکلات زیست‌محیطی، هوشمندسازی شهر و نگهداری و توسعه فضای سبز شهری از مؤلفه‌های مهم حوزه مدیریت شهری است که دانشگاه شهرکرد برای کمک، همفکری و سوق دادن پایان‌نامه‌های دانشجویان و طرح‌های پژوهشی به سوی این موضوعات می‌تواند کمک موثری را به شهرداری شهرکرد کرده باشد.

عبدالغنی ادامه داد: تکمیل محوطه ورودی دانشگاه شهرکرد یکی از طرح‌های در دست اجرای شهرداری شهرکرد می‌باشد که علاوه‌ بر زیباسازی می‌تواند حوادث رانندگی و تصادفات مسیر را کاهش دهد.

وی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در شهرکرد با کمبود آب مواجه هستیم و این زنگ خطری برای فضای سبز شهر می‌باشد بنابراین می‌طلبد در راستای حفظ فضای سبز موجود اهتمام ویژه داشته باشیم و نسبت به آبیاری به موقع فضای سبز دانشگاه اقدامات لازم انجام شود.

لازم به ذکر است در این جلسه عبدالصادق نجفی، معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری شهرکرد، اکبر ایازی، مدیر ارتباطات و بهروز محمدپور، مدیر برنامه و بودجه شهرداری نیز حضور داشتند.

در پایان بازدید میدانی از بخش‌ها و طرح‌های دانشگاه و محوطه ورودی دانشگاه شهرکرد انجام شد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4624
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما