سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴

سوال فوتبالی احمد راستینه از وزیر ورزش

رئیس کمیته تربیت‌بدنی مجلس با اشاره به جریمه ۶ میلیون و ۱۳۷ هزار یورویی فیفا درباره قرارداد ویلموتس گفت: سؤال از سلطانی‌فر وزیر ورزش را کلید زده‌ام و در صورتی که این عضو کابینه قصوری در این باره داشته باشد استیضاح خواهد شد.

سوال فوتبالی احمد راستینه از وزیر ورزش

به گزارش ایل نیوز،احمد راستینه نماینده شهر کرد،بن و سامان و رئیس کمیته تربیت‌بدنی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جریمه ۶ میلیون و ۱۳۷ هزار یورویی فیفا درباره قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی اظهار داشت: متأسفانه عقد قرارداد با این مربی ایرلندی بدون پشتوانه حقوقی بوده و موجب تضییع حقوق بیت‌المال شده است لذا برای دفاع از حق مردم به هیچ‌وجه کوتاه نخواهم آمد.
وی افزود: برای پیگیری این موضوع با وزیر ورزش تلفنی صحبت کرده‌ام اما سلطانی‌فر معتقد است فیفا در این باره در حق ایران اجحاف کرده اما وزارت ورزش و جوانان باید پاسخ دهد چرا در تنظیم قرارداد با ویلموس شرایط باج‌خواهی و سواستفاده این مربی ایرلندی و برخی دیگر از افراد را فراهم کرده است.
نماینده شهرکرد تصریح کرد: سؤال از وزیر ورزش و جوانان را در این باره مطرح کرده‌ام که در نشست علنی فردای مجلس اعلام وصول خواهد شد و در صورتی که سلطانی‌فر در این باره قصوری داشته باشد به سمت جمع‌آوری امضا برای استیضاح او خواهم رفت.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4751
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما