سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان لردگان با حضور دکتر حسین بامیری

شورای هماهنگی بانکهای شهرستان لردگان تشکیل جلسه داد

جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان لردگان با حضور دکتر حسین بامیری

به گزارش ایل نیوز، جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان لردگان با دکتر حسین بامیری نماینده مردم شریف شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست مدیران بانک‌ ها ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه برای اولین بار با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران بانک‌های شهرستان‌های لردگان و خان‌میرزا به بیان عملکرد بانک‌ها ، ارائه دیدگاه‌ها ، بیان نظرات پرداخته و خواستار پیگیری مشکلات حوزه بانکی از سوی نماینده شهرستان شده‌اند

دکتر حسین بامیری نیز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بانک‌ها در خصوص زحمات کشیده شده در این حوزه از مدیران بانک‌ها خواستند باید به گونه‌ای رفتار شود که سیستم بانکی در اختیار اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه حرکت کنند و نباید فشار  سیستم بانکی بر روی اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه قرار گیرد و ملاحضه کاری و اغماض برای قشر مرفه و بی درد جامعه صورت پذیرد.

وی افزودند باید در جهت تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده  یعنی جهش تولید قدم برداشته و منابع تحت اختیار را جوری مدیریت کنیم که منجر به ایجاد اشتغال چرخیدن چرخ اقتصاد کشور  شود.
دکتر بامیری در این نشست تاکید نمودند: دست مدیرانی که جرات انتقال کاستی ها را دارند می بوسم و به گرمی می فشارم و از این مدیران حمایت ودفاع میکنم.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4838
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما