چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

آقازاده مدیرعامل شرکت گاز استان کجاست و چگونه استخدام شده است؟

چند سوال از مدیرعامل محترم شرکت گاز استان چهارمحال وبختیاری‼️
جناب آقای سیامک حیدری، در راستای رسالت مطبوعاتی سوالاتی از شما پرسیده می شود، انشالله در اولین فرصت پاسخگو باشید.
۱ـ به اذعان بسیاری از صاحب نظران دوران طلایی و جهش عملکردی شرکت گاز استان در زمان آقای مهندس افشین بود. وی به گونه ای عمل کرد که مورد تشویق مسوولین استان و کشوری قرار گرفت و پرسنل آن شرکت نیزهمچنان از او به نیکی یاد می کنند. حال اینکه بفرمایید چه تعداد از پروژه های به بهره برداری رسیده در زمان مدیریت شما مربوط به پیگیری ها و اقدامات مهندس افشین است؟
۲ـ لطفا درباره نحوه استخدام فرزند خود در شرکت تحت امرتان توضیح بفرمایید و اینکه علت عدم حضور فرزندتان در محل کار چیست و چرا اکنون در شرکت نفت تهران مشغول به کار است؟ چرا پرونده استخدامی فرزندتان بعد از یکسال در حالی که در تهران مشغول به کار است در استان بسته نمی شود تا جوان دیگری (علی البدل) در شرکت گاز استان مشغول به کار شود؟
۳ـ از آنجا که استفاده از خانه سازمانی طبق قانون محدودیت هایی را داشته، چگونه شما بیش از ۲۰سال در خانه سازمانی سکونت داشته و هزینه های استهلاک این مکان از کجا و چگونه تامین می شود؟ شما صاحب ملک شخصی هستید پس چگونه همچنان اصرار به استفاده از خانه سازمانی دارید؟
۴- احساس می شود یکسال منتهی به هفته دولت امسال هیچ پروژه شاخصی از سوی شرکت گاز استان به بهره برداری نرسیده است. این موضوع صحت دارد؟
و چندین سوال دیگر که به زودی از شما پرسیده خواهد شد…
امیدواریم جواب قانع کننده ای برای مردم عزیز داشته باشید./عصر قلم

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=4856
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما