یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

انحصارطلبان و عاملان عقب ماندگی استان، بنام مردم سخن نگویند.

از اواخر سال ۱۳۹۱ که شهرستان شدن بخشهای بن و سامان  کلید خورد تا به امروز، برخی از کسانیکه چشم شهرستان شدن این دو بخش و ارتقای فرخشهر را نداشته اند، کینه دکتر  (ص س)و (س ص م) از فرزندان شایسته قلمروی ایل و از چهره های تأثیر گذار استان چهارمحال و بختیاری را به دل گرفته و تا به امروز هر از گاهی حملات رسانه ای را علیه او شکل می دهند.آنان ارتقاء این شهرستانها و همچنین زمینه سازی برای ارتقای فرخشهر را از چشم (ص س)می بینند.

درحالی که ازمنظر این اندیشمند فرهیخته علوم سیاسی واستاد حقوق اساسی طراز اول سطح ملی،تولدشهرها، بخش ها وشهرستان های جدید التاسیس در جغرافیای تقیسمات کشوری درون استانی، یکی ازراهکارهای اساسی تحقق ایده “توسعه و آبادانی حق همه مناطق” می باشد. توسعه متوازن همه مناطق ، مطالبه دیرینه شهروندان قلمروی ایل است که جریان مردمی غیر وابسته به باندهای قدرت وثروت درتلاش برای تحقق آن است.

قومیت  گرایان معلوم الحال ازطریق برخی از کانال های تلگرامی تفرقه افکن درفضای رسانه های مجازی استان چ وب برطبل توقف چرخ توسعه مناطق این دیار می کوبند. غافل ازآنکه مردم نجیب وشریف مرکزاستان، درانتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی، باعقلانیت سیاسی درخورتحسین، انتخاب هوشمندانه ای رابا بی اعتنایی به فضا سازی های عجزآلود درپرونده مشارکت سیاسی خود رقم زدند.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5034
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما