دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

باید نوشت

 

بقلم ؛جمشید قاسمی

نوشت ! در آن مقطع از تاریخ ، سر از پا ناشناسی و هجوم جوانان به قتلگاههای دفاع از وطن ، لبیک به فراخوانی و بیعت با ولی فقیه زمان و عشق و التزام عملی به اسلام و ولایت فقیه و خون های سرخ در رگهای جوانان و ریخته شده بر خاک جبهه ها، هدیه به رهبری بود!
باید نوشت ! شجاعت و آزاده گی و خونی در رگ و رگی در بدن جوانان ایرانی ! جوش میزد و عشق به میهن و اسلام داشتند که شتافتند تا جان دهند و ایران ندهند ! و بسیار از آنان شهد شهادت نوشیده و فراوان شان ، ننوشیده و جا مانده اند!
باید نوشت ! آن خون در رگ و آن رگ در بدن ما جا ماندگان نیست ! و آن عشق و شجاعت اصیل نیست ! اگر همچنان عاشق ایران و سرنوشت فرزندان ایران و ارزشهای اعتقادی نباشیم ! و جوش نمی زند ! اگر به جنگ ندیدگان ! و غنائم جمع کن ها و بر سفره نشین ها ! نگوئیم :
جوانان چنان ملتزم ، در هر شرایطی افتخار می کنند و برای همیشه در پیشگاه تاریخ و ملت ایران روسفید و سربلندند و به گاه نیاز ، خواهند شتافت !
اما شرمتان باد ! و در دو عالم و نگاه مردم روسیاهید ! که جنگ را سفره کردید ! و عرصه ها را بر آن جان بر کفان تنگ کرده و بر سیمای پاکشان، پنجه می افکنید!

یاد و خاطره همه شهدای ایران زمین ، شاهدین روز حساب را گرامی میداریم و به روان آنان و تک تک شهدای شهرها و روستاهای « سه دهستان » و بویژه فرمانده دلاور و بی بدیل ، شهید «الیاس ارجمند » و همرزمان شهیدم : شاهرخی ، اسحاقی ، فتاحی ، امیری ، آبرود ، حسین پور ، ویسی و … سلام و صلوات می‌فرستم.
همچنین خاطر و خاطره های همه جانبازان ، آزادگان ، جوانان ، رزمندگان ، فرماندهان و … دوران جنگ و دفاع را ارج نهاده و گرامی می دارم .

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5037
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما