سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳

دعوت رئیس شورای اسلامی و شهردار شهرکرد از شهروندان جهت همکاری با حوزه خدمات شهری

شهردار و شورای شهرکرد از مردم درخواست همراهی و همکاری نمودند.

به گزارش ایل نیوز،فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی و بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد طی پیامی مشترک با شعار “همدلی و همکاری، شهری آباد” از شهروندان خواستند تا در امر خدمات شهری همراهی و همکاری لازم را با شهرداری شهرکرد به عمل آورند.
متن پیام به شرح زیر است:
بی‌شک در جوامع امروزی توسعه مدیریت شهری، تحول مشارکتی، آموزش، پایداری شهری و توسعه یافتگی با حقوق شهروندی و مشارکت شهروندان ارتباط مستقیم دارد چراکه مدیریت هر شهر به سه عنصر شهر، شهروند و شهرداری بستگی دارد. تعامل دوسویه بین شهروندان و شهرداری موجب ایجاد مشارکت می‌شود و هر اندازه مشارکت مردم در اداره شهر بیشتر شود، حس تعلق آنان به شهر نیز افزایش می‌یابد. بررسی آسیب‌شناسانه مدیریت شهری و تلاش در جهت ارائه و تحقق راهکارهای عملیاتی می‌تواند در رفع موانع موجود و توسعه و پویایی شهر و شهروندان کارساز باشد.
با عنایت به اینکه پیمانکاری و انجام امور خدمات شهری در شهر شهرکرد به مدت ۱۱ سال متوالی توسط یک شرکت با عناوین مختلف انجام می‌شد و بعضا گزارشاتی مبنی بر نارضایتی شهروندان عزیز را به دنبال داشت لذا شورای اسلامی و شهرداری شهرکرد بر آن شد تا نظافت شهر را با یک برنامه‌ریزی منسجم به تفکیک مناطق و نواحی در دستور کار خود قرار دهد که در همین راستا امور مربوطه به صورت موقت مستقیما توسط شهرداری شهرکرد انجام خواهد شد  تا در زمان مناسب و به صورت  قانونمند شرکت مجری خدمات شهری انتخاب و به شهروندان ارائه خدمت نماید. لذا اینجانبان از شهروندان فهمیم و فرهیخته تقاضا داریم با مشارکت، همکاری و همیاری خود در مدیریت پسماندهای خانگی با رعایت مواردی همچون کاهش تولید زباله، تفکیک زباله از مبدأ و خروج به‌موقع زباله‌ها رأس ساعت مقرر و رطوبت‌گیری پسماندها جهت پیشگیری از ایجاد قاتل خاموش شیرابه‌ها، بیش از پیش یاری‌گر مجموعه مدیریت شهری، پاکبانان و پیام‌آوران پاکیزگی شهر باشند.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5176
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما