شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷

چنار غریب و خواص پرمدعای قلمروی ایل

آنهایی که برای موضوعات خارج از این قلمرو رگ گردن باد می کنند چرا در مصائب این قلمرو روزه سکوت گرفته اند!؟

چنار غریب و خواص پرمدعای قلمروی ایل

در سالگرد مصیبت وارده بر مردم شریف روستای چنار محمودی، هرچه رسانه ها و صفحات مجازی خواص قلمروی ایل را جستجو نمودم به غیر از چند مورد، اثری از مطالبه،همدردی و یادآوری مصیبت مردم شریف چنار محمودی نبود.

براستی خواص پرمدعا،سیاسیون و جوجه سیاسی های قلمروی تاریخی که گاها ژست روشنفکری به خود گرفته و در خصوص موضوعات نامرتبط با این قلمرو اظهار نظر ،افاضات و گاهی نیز رگ گردن باد می نمایند را چه شده است که وقتی به مصائب قلمروی ایل می رسند ،روزه سکوت می گیرند!؟

چرا  آب غارت شده ،تونلهای غارت،محرومیت چسبیده بر پشت نام شهرها و آبادی های این قلمرو ، سهمی در نوشته ها و  ورم رگ گردنشان ندارد!؟

سکوت بر مصائب و مسائل مشکلات این قلمرو، فقط مختص خواص نبود،تعداد قابل توجهی از هم تباران را شاخ های اینستاگرام به خود مشغول نمودند.

عجبا و عجبا ،برخی از رسانه هایی که باید چشم بیدار جامعه باشند ،خود بر این ظلم آشکار چشم بسته و بجای پوشش درد و آلام این مردم ستمدیده ، ترجیح داده اند به پارکهای شهر سرک بکشند و از شیر خراب آنجا گزارش تهیه نمایند.

ما خود یک تنه جور همه  اینها را بدوش خواهیم کشید و پشت پرده این موضوع اجتماعی که با بی تدبیری مسئولین وقت به یک موضوع امنیتی مبدل گردید را برای مخاطبین خود روشن خواهیم نمود.

اکنون نیز که با شما مخاطبین گرامی صحبت می نماییم، پرده از یکی از ابهامات این ماجرا برداشتیم و مطالب مربوطه نیز  آماده انتشاربود که بنا به درخواست یک مقام امنیتی و حفظ مصالح مردم ستمدیده ، تا زمان رأی دادگاه ،همچون استخوان در گلویمان باقی خواهد ماند.

والعاقبته للمتقین

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5214
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما