دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰:۰۷

بد اخلاقی در جلسه شورای شهر شهرکرد

جلسه مشترک شهردار،شورای بام ایران و نماینده مجلس به حاشیه کشیده شد.

بد اخلاقی در جلسه شورای شهر شهرکرد

به گزارش ایل نیوز،جلسه مشترک اعضای شورای شهر شهرکردو شهردار بام ایران با احمد راستینه نمایبنده مردم شریف شهرکرد،بن و سامان در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در شهرکرد برگزار گردید.

در این جلسه که بیشتر جول محور تأمین آب مرکز استان و شهرهای اطراف متمرکز شده بود در خصوص برخی مسائل حاشیه ای این روزها از جمله آبرسانی به شهر هفشجان و موضوع شهرستان شدن فرخشهر نیز مباحثی مطرح گردید.

اما نکته پر حاشیه این جلسه که به نظر می رسد با یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده صورت گرفته است، ضبط صدای حیدر علی پور با سابقه ترین عضو شورای شهر و انتشار گسترده آن در فضای مجازی بدون هماهنگی قبلی بوده است.

در جلسه مشترک دیشب ،هفت نفر از اعضای شورای شهر،شهردار و یکی از معاونین،دو نفر از روابط عمومی شورا و شهرداری و احمد راستینه به علاوه یک نفر همراه نماینده حضور داشتند.حال باید دید که آیا یکی از این ۱۴ نفر مرتکب این اخلاقی شده اند یا اینکه جلسات شورا به گونه ای دیگر مورد  شنود قرار گرفته است.

به هر حال آنچه مشخص است این فایل صوتی منتشر شده صرفا صدای حیدر علی پور را در خود جای داده است و همین مسئله فرضیه حمله رسانه ای و تلاش برای حذف این مهره پر نفوذ شورا را پر رنگ تر می نماید.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5222
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. محسنی گفت:

    سلام با توجه به گندی که علی پور در شورا با نوریان وشهردار قبلی زدن دیگه مهره ای نیست که بگیم پر نفوذ

دیدگاه شما