دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

پرده برداری از جلسه کذایی شورای شهر بام ایران

فعال رسانه ای بام ایران: کلیپ صوتی منتسب به عضو شورا بخاطر انکار صحبت هایش منتشر شد.

پرده برداری از جلسه کذایی شورای شهر بام ایران

پس از انتشار حاشیه های جلسه شنبه شب شورای شهر بام ایران که با حضور احمد راستینه نماینده مجلس،شهردار و معاونش و روابط عمومی شهرداری برگزار گردید،تماس های زیادی با این رسانه گرفته شد و ابعاد جدیدی از این جلسه پر حاشیه برای ما نقل گردید.روابط عمومی شورای شهر نیز با ارسال جوابیه ای ،آن جلسه کذایی را یک جلسه علنی و انتشتار اخبار آن را بلامانع اعلام نمود.

این وسط یک ابهام برای ما و شاید برای برخی از شما مخاطبین گرامی نیز وجود داشته باشد و آن اینکه،اگر این جلسه علنی بود! چرا صرفا صحبتهای حیدر علی پور، رئیس سابق شورا باید منتشر  و در یک فایل صوتی دست به دست می گردید.

در همین راستا یکی از فعالان مجازی مرکز استان در تماس تلفنی با این رسانه اعلام نمود:جلسه شورا علنی بود و انتشار اخبار جلسات علنی بلامانع است.ایشان در بخش دیگری از صخبتهای خود در خصوص چرائی انتشار صحبت های فقط یک نفر از اعضای شورا نیز اظهار نمود:انتشار صحبت های عضو محترم شورای شهر بر این اساس صورت گرفته است که وقتی یکی از فعالان مجازی در خصوص موضع گیری های ایشان سوال می کند ابتدا صحبتهای خود را انکار می نماید و آن خبرنگار نیز فایل صوتی صحبتهایش را برای ایشان ارسال می نماید که این عضو شورا می گوید: دلم می خواهد.

اما قصه به همینجا ختم نمی شود و این عضو شورا با مراجعه به روابط عمومی شورا می گوید : اینها که صحبتهای مرا پخش کردند …..بودند.

مخاطبین گرامی و مردم شریف بام ایران،انتشار ناگفته های بدون جانبدارانه جلسات بازیگران سیاسی این قلمرو،حمله رسانه ای به عضو شورای شهر یا مظلوم نمایی و یا هر آنچه شما قضاوت نمائید، صرفا در راستای حق آزادی بیان و قانون انتشار آزادانه اطلاعات صورت گرفته است و این رسانه ضمن آمادگی برای انتشار جوابیه اشخاص حقیقی و حقوقی که از آنها نام برده شد،بر اساس رسالت خود به پس توهای تاریک در نظام اداری و سیاسی این استان محروم و سیاست زده، سرک می کشد و بر آنجا نور می تاباند.

@eilnews

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5228
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما