شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

مدیریت (هالو -خورزایی) و شهرداری بدون حساب و کتاب

یک منبع ناشناس در تماس با ایل نیوز گفت؛بیایید به داد ما برسید .مدیریت فامیلی، شهر چلگرد را به روز سیاه نشانده است.او می گفت؛در شهر چلگرد برای بیش از ۹هکتار از اراضی بدون رعایت ماده ۱۰۱ سهم شهرداری مجوز صادر شده است که۴۳درصد این ۹هکتار  سهم شهرداری است و به لطف مدیریت فامیلی این مدل زمین خواری در شهر انجام شده است.

ما نمی‌دانیم در شهر چلگرد ،شهرداری و شورای شهرش چه خبر است.فقط می گوییم ؛اگر متراژ این زمینها را ۱۵هزار متر زمین خالص برای شهرداری لحاظ کنیم و با توجه به آخرین قیمت زمین در این شهر کوچک از قرار متری ۱میلیون و برای زمینهای بر خیابان نیز از قرار هر متری ۴میلیون،یک حساب سرانگشتی نماییم متوجه خواهیم شد که مدیریت فامیلی-طایفه ای و هالو-خورزایی چگونه قانون، دموکراسی،مدنیت ،علم حسابداری و مفاهیم توسعه را به سخره گرفته است.

اما منبع ناشناس این قصه پر غصه، ابعاد دیگری از فساد،زدوبند،فامیل گرایی و طایفه گرایی را در این شهر کوچک برای ما بازگو و اسامی برخی از اشخاص حقیقی را نیز ذکر  نمود که در این رسانه به رسم امانت باقی می ماند.

 

پی نوشت:

خداوند روح امیر کبیر دانا را شاد نماید که ما در این مدت ،چندین بار حرف این مرد بزرگ را قرض گرفته و البته با تغییراتی گفتیم که مدیریت شهری نه با خاله زاده و عمه زاده میشود و نه با  طایفه گرایی و مدیریت (هالو-خورزایی) امکانپذیر است.

@eilnews

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5259
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما