پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸

نامه محرمانه معاون دادستان را منتشر تا اذهان متشنج شده مردم استان آرام گیرد

رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در نامه ای به دادستان، خواهان روشنگری در خصوص نامه محرمانه معاون دادستان کل کشور شد

نامه محرمانه معاون دادستان را منتشر تا اذهان متشنج شده مردم استان آرام گیرد

به گزارش ایل نیوز،آرش محمدی رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در نامه ای به دادستان کل کشور، خواهان روشنگری در خصوص نامه محرمانه معاون حقوق عامه اش شد.

«لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ»
(حق گرفتنی‌ است، نه دادنی)

دادستان محترم کل کشور، سلام و ثنا نثارتان.

احتراما اینجانب آرش محمدی نافچی، همواره تلاش وهمت خود را در راستای خدمت به مردم گمارده‌ام، نه در کسب جایگاه و سمت. قطعا چه با عنوان ریاست شوراهای اسلامی و چه با عنوان عضو جامعه شورایی مطالبگر حقوق مردم خواهم بود.
در راستای حفظ این حقوق و درمورد مسئله آب استان هم بارها گفته‌ام که از جان هم خواهیم گذشت، پست و مقام که سهل است، بنابراین به استحضار می‌رساند که مردم فهیم و همیشه در صحنه استان چهارمحال و بختیاری علی رغم نارضایتی کامل از مسئله انتقال آب، تاکنون به پیگیری موضوع از طریق قانون و مقررات و هم‌چنین تدبیر مسئولین استانی و کشوری امید بسته‌اند.
لیک اخیرا در تاریخ بیست و دوم مهر ماه خبرگزاری محلی اسکان، خبری از توقف پروژه بهشت آباد توسط دادستان کشوری منتشر کرد و چندی بعد این خبر توسط خبرگزاری میزان و خبربان و… تکذیب شد و موضوع در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.
حال اینجانب، سایر مسئولین و همچنین مردم شریف استان انتظار داریم که مستندات توقف پروژه توسط رسانه‌های ملی اعلام گردد بلکه اذهان متشنج شده مردم استان، در این شرایط بسیار سخت بیماری و اقتصادی و معیشتی آرام و قرار گیرد.
آن چیزی که برای من و دیگر مسئولین محترم ایجاد نگرانی می‌کند این است که لبریز شدن صبر مردم منجر به اتفاق ناگواری مبنی بر اعاده حقوق عامه و قانونی نشود، هر چند از مردم عزیز استانم تقاضامندم که بازهم پیگیری این مسئله را به تدبیر مسئولین بسپارند و صبور باشند.
لازم به ذکر است که اینجانب و سایر مسئولین هم‌استانی بارها از مقامات کشوری و مجری طرح‌، خواستار برطرف شدن هرچه سریع‌تر موضوع، با در نظرگرفتن منافع کامل استان چهارمحال و بختیاری و مردمان ولایت مدار این خطه از میهن اسلامی بوده‌ایم و مجدانه از آن مقام عالی کشوری تقاضای رسیدگی به  این مسئله و همچنین شفاف‌سازی درباره خبر تکذیب توقف پروژه و اینکه خبرگزاری‌های فوق الذکر با چه اسناد ومدارکی خبر توقف و بعد تکذیب خبر را منتشر می‌کنند

۱ / ۸ / ۱۳۹۹

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5277
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما