یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

ادارات چهارمحال و بختیاری یک ساعت و نیم زودتر تعطیل می‌‎شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی و اورژانسی از روز دوشنبه ۱۹ آبان یک ساعت و نیم زودتر تعطیل می‌شوند.

ادارات چهارمحال و بختیاری یک ساعت و نیم زودتر تعطیل می‌‎شوند

به گزارش ایل نیوز،جعفر مردانی روز یکشنبه در نشست ستاد مقابله با شیوع کرونای این استان افزود: از روز دوشنبه نوزدهم آبان‌ماه طرح دورکاری یک سوم کارمندان لغو می‌شود و به جای آن ادارات ساعت ۱۳ تعطیل می‌شوند.

وی ادامه داد: با این وجود دورکاری برای جانبازان شیمیایی، کارمندان دارای بیماری زمینه‌ای، مادران باردار و مادران دارای کودک زیر ۶ سال مجاز است.

مردانی تصریح کرد: همچنین مدارس استان به مدت یک هفته دیگر تا روز یکشنبه هفته آینده به صورت حضوری تعطیل می‌شوند و تنها مناطقی که زیرساخت‌های لازم آموزش از راه دور را ندارند از جمله مناطق پشتکوه فلارد، میانکوه، دیناران، بازفت و موگویی با حضور معلمان بومی به تحصیل ادامه می‌دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر محدودیت مشاغل گروه ۲، تصریح کرد: فعالیت این مشاغل از روز چهارشنبه ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر به مدت یک ماه در شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، فارسان و لردگان از ساعت ۱۸ باید تعطیل شود.

مردانی، برگزاری هرگونه تجمع در استان را ممنوع اعلام کرد و گفت: برگزاری هرگونه مراسم عروسی، عزا، همایش‌ها و جلسات عمومی به طور مطلق ممنوع است.

وی، محور تصمیمات ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا را سلامت مردم استان دانست و افزود: مقابله با کرونا نیازمند بسیج همگانی است و در این راستا تمام اقشار و گروه‌های جامعه باید رسالت خود را ایفا کنند./ایرنا

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5305
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما