شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

توزیع اعتبارات باید بر اساس طرح آمایش سرزمین صورت بگیرد

در دهه‌های اخیر به علت تمامیت‌خواهی و بی‌عدالتی برخی از افراد در سطوح ملی مردم این استان با مشکلات بسیاری در تامین آب طرح‌های کشاورزی مواجه هستند.

توزیع اعتبارات باید بر اساس طرح آمایش سرزمین صورت بگیرد

به گزارش ایل نیوز،حسین بامیری نماینده مردم لردگان و خانمیرزا در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به نگرانی‌های مردم چهارمحال و بختیاری در مسئله آب، اظهار کرد : در دهه‌های اخیر به علت تمامیت‌خواهی و بی‌عدالتی برخی از افراد در سطوح ملی مردم این استان با مشکلات بسیاری در تامین آب طرح‌های کشاورزی مواجه هستند.

وی با تاکید بر اینکه توزیع اعتبارات باید بر اساس طرح آمایش سرزمین صورت بگیرد، گفت : نباید اجازه دهیم عده‌ای با لابی‌گری در روند تخصیص اعتبارات دخالت کنند، این مسئله حق‌الناس است، همچنین نیاز است مدیران استانی در جذب اعتبارات با قدرت وارد عمل شوند.

بامیری با بیان اینکه شاخص توسعه در استن نسبت به سایر استان‌های همجوار کمتر بوده است، عنوان کرد : این مسئله در استان نیز نمود عینی دارد و شاهدیم شهرستان لردگان با وجود اینکه دومین استان از نظر جمعیتی است در توزیع اعتبارات مورد بی‌مهری قرار گرفت.

از سرجمع ۲۲ عنوان طرح ملی موجود در استان تنها یک طرح به شهرستان لردگان اختصاص یافت، همچنین در طرح‌های جهش تولید این شهرستان سهم کمی را از طرح‌ها به خود اختصاص داده است./ کانال تلگرام نماینده

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5337
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما