شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

‍ برنامه راهبردی ـ عملیاتی شهرداری شهرکرد تدوین می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: در راستای توجه به آینده شهر و شهرداری، برنامه راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری تدوین می‌شود.

‍ برنامه راهبردی ـ عملیاتی شهرداری شهرکرد تدوین می‌شود

به گزارش ایل نیوز،شهردار شهرکرد گفت: در راستای توجه به آینده شهر و شهرداری، برنامه راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری تدوین می‌شود.

مهندس بهادر عبدالغنی در جلسه‌ای با دکتر اشرفی مشاور تهیه طرح عملیاتی ـ راهبردی شهرداری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهارداشت: برنامه ۵ ساله مجموعه مدیریت شهری باید با تعامل و هم‌فکری انجام و دارای ضمانت اجرایی باشد چراکه در سال‌های گذشته برنامه‌هایی تدوین شده اما قابلیت اجرا نداشته است.

وی با بیان اینکه برش بودجه سال آینده باید براساس برنامه ۵ ساله تهیه و تدوین شود، افزود: طرح جامع شهرکرد و طرح جامع ترافیک در حال تهیه و تدوین می‌باشد که امیدواریم با تعامل و همفکری و با تدوین این برنامه‌ها بتوانیم در راستای توسعه و پیشرفت شهر گام موثری برداریم.

شهردار شهرکرد بیان کرد: در راستای رفع مشکلات شهر دغدغه‌هایی وجود دارد که باید بتوان با برنامه‌های جامع و برنامه ۵ ساله راهبردی ـ عملیاتی این مشکلات را رفع کنیم.

عبدالغنی با بیان اینکه اقلیم و توپوگرافی شهر به گونه‌ای است که می‌توان پروژه‌های مختلفی را تعریف و اجرا کرد، ادامه داد: در مباحث شهر هوشمند و شهرسازی برنامه ۵ ساله باید بتواند کمک کننده باشد و همزمان اجرای طرح‌های عقب‌نشینی در مباحث بودجه‌ای مدنظر قرار گیرد.

@eilnews

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=5339
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما