یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۹:۵۹

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوهرنگ اعلام موجودیت کرد.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوهرنگ آغاز بکار کرد.

به گزارش ایل نیوز، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوهرنگ با ارسال بیانه ای اعلام موجودیت کرد.

متن بیانیه بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ »
و خواستیم بر کسانى که در آن سرزمین فرو دست‏ شده بودند منت نهیم و آنان را پیشوایان [مردم] گردانیم و ایشان را وارث [زمین] کنیم           سوره قصص آیه شریفه ﴿۵﴾
مردم  شریف  شهرستان کوهرنگ
انقلاب اسلامی ایران که به رهبری امام خمینی (ره) و حضور یکپارچه و مجاهدت مؤمنانه مردم ایران به پیروزی رسید، زمینه را برای بازگشت به جهان‌بینی اسلامی و حاکمیت ارزش‌ها و روش‌های دینی فراهم آورد. ملت ایران با انتخاب هوشمندانه نظام حکومتی مبتنی بر «ولایت‌فقیه»، راه را برای نیل به آرمان والای «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» هموار کرد.
انقلاب اسلامی، طی قریب چهار دهه حیات پربرکت و دوران¬ساز خویش، با ایستادگی در مقابل نظام سلطه و قدرت‌های زیاده-خواه جهانی و هماوردی با دشمنان و رقیبان تمدنی و تاریخی خود، با گسترش آزادی¬ها و تأمین استقلال و استقرار امنیت و ثبات در کشور و پیشرفت‌های شگرف آموزشی، علمی و فناوری، افزایش سطح رفاه عمومی و…، ایران را به یک قدرت بلامعارض منطقه‌ای و قدرت مطرح جهانی بدل کرد و الگوی انقلاب اسلامی، امروز الهام‌بخش همه ملت‌های تحت ستم و آزادیخواه قرار گرفته است.
اما حقیقت آن است که با وجود این دستاوردهای عظیم و به‌رغم تلاش‌های فراوان صورت گرفته در دوران پس از انقلاب، هنوز آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی و انتظارات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله) به‌تمامی محقق نشده‌اند و چشم‌انداز زیبا و شوق‌انگیز جمهوری اسلامی به منصه ظهور نرسیده است و مردم به همه آرزوهای خود در ایجاد یک نظام مردم‌سالار دینی نایل نشده‌اند.

مشکلات اقتصادی که بیکاری جوانان، رکود اقتصادی و گرانی و کاهش قدرت خرید مردم در رأس آن است، همچنان مهم‌ترین مسئله کشور است. با وجود ارتقای سطح رفاه عمومی و تلاش‌های صورت گرفته برای گشایش در معیشت مردم، هنوز بسیاری از مردم زیر خط فقر قرار دارند و از تأمین معاش روزانه خود عاجزند.

فساد اداری و فساد اقتصادی با ارقام نجومی و دریافت‌های نامتعارف و ناعادلانه مدیران و صاحب‌منصبان از آستانه تحمل مردم فراتر رفته است.
در این وانفسائی که همه احزاب وجریانات سیاسی که هریک  ادعای حل مشکلات اقتصادی وریشه کنی فساد اداری واقتصادی را سر می دهند .خوشبختانه «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»که برخاسته از متن نیروهای مؤمن و انقلابی سراسر کشور است، وفارغ از نگاه های سیاسی موجود در فرایندی مشارکتی و مبتنی بر مردم‌سالاری، اقدام به تشکیل یک جبهه مردمی نموده است..
در راستای افزایش  مشارکت مردمی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوهرنگ ضمن اعلام حمایت از این جبهه مردمی از دلسوزان انقلاب اسلامی دعوت به همکاری  می نماید.

من الله التوفیق و علیه التکلان

((جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان کوهرنگ))

(منبع: کوهرنگ خبر)

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=731
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما