یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶

آخرین خبر از سرنوشت جسد کشف شده دختر ۲۰ ساله در مسیر یاسوج-فلارد

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه وبویراحمد گفت: هنوز هویت جسد پیدا شده در محور یاسوج به فلارد مشخص نشده ‌و دو احتمال وجود دارد یا اینکه جسد پیدا شده مفقودی بوده و یا اینکه از جای دیگری به یاسوج آورده شده است.

آخرین خبر از سرنوشت جسد کشف شده دختر ۲۰ ساله در مسیر یاسوج-فلارد

eilnews@

به گزارش ایل نیوز امروز امینی در گفت‌و‌گو با تسنیم، پیرامون موضوع جسد کشف شده یک دختر ۲۰ ساله در محور یاسوج به فلارد اظهار داشت: براساس ظاهر جسد قابل شناسایی است ولی هیچگونه گواهی احراز هویتی تا کنون از سوی بستگان متوفی ارائه نشده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویر احمد  با بیان اینکه در صورت عدم اطلاع خانواده فقدانی به مراکز انتظامی برای شناسایی جسد بعد از چند روز  جسد را به مرکز می‌فرستیم، بیان کرد: از فاصله مرگ جسد تا پیدا شدن آن کمتر از یک روز زمان گذشته بود.

 

وی با بیان اینکه تا کنون هیچ مفقودی با این مشخصات در استان اعلام نشده است، عنوان کرد: جهت به دست آوردن جواب‌های دقیق و قابل اطمینان نمونه برداری نمونه‌های لازم به آزمایشگاه فرستاده شده و بخشی نیز به آزمایشگاه‌های خارج از استان فرستاده شد.eilnews@

امینی با بیان اینکه یک کبودی در ناحیه گردن جسد وجود دارد ولی هنوز مشخص نیست که مربوط به قبل و یا بعد از مرگ فرد بوده است، افزود: براساس نمونه برداری‌ها و کالبدشکافی تا یک ماه آینده علت مرگ مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: نتیجه کالبد شکافی بعد از انجام کامل آزمایشات به اطلاع عموم می‌رسد.eilnews@

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=756
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما