سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲

تبدیل جاده های استان به آزادراه و بزرگراه

در چهارمحال و بختیاری ۴ هزار کیلومتر جاده وجود دارد که راه و شهرسازی در راستای توسعه کمی و کیفی آن‌ها در سراسر این استان فعالیت خواهد داشت.

به گزارش ایل نیوز قاسم قاسمی‌ده‌چشمه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: ارتقاء جاده‌های استان به بزرگراه و آزادراه از اولویت‌های راه‌ و شهرسازی در استان چهارمحال و بختیاری است.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت توسعه راه‌ها در توسعه ارتباطات و رونق اقتصادی استان عنوان کرد: توسعه راه‌های این استان نیاز به سرمایه‌گذاری دارد.

تبدیل جاده های استان به آزادراه و بزرگراه

تبدیل جاده های استان به آزادراه و بزرگراه

وی بیان کرد: در چهارمحال و بختیاری ۴ هزار کیلومتر جاده وجود دارد که راه و شهرسازی در راستای توسعه کمی و کیفی آن‌ها در سراسر این استان فعالیت خواهد داشت.

قاسمی‌ده‌چشمه با اشاره به اینکه در مسیرهای مواصلاتی استان ۲۰۰ نقطه حادثه‌خیز شناسایی شده است، افزود: برطرف کردن یا حذف نقاط حادثه‌خیز در کاهش تصادفات اهمیت فراوانی دارد و در سال گذشته این استان در کاهش تصادفات جاده‌ای رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داد.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در نیمه نخست امسال تصادفات از کاهش چشمگیری برخوردار بوده اضافه کرد: خدمات‌رسانی به مردم در فصول سرد سال از اقدامات مهم این دستگاه اجرایی است که در این زمینه از توان پیمانکاران نیز استفاده می‌شود.

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=76
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما