دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۹:۰۲

فرصت ۲۲روزه شهرداران برای جذب اعتبارات اسناد خزانه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداران استان تنها تا پنجم بهمن امسال یعنی تا ۲۲ روز دیگر برای جذب اعتبارات اسناد خزانه فرصت دارند

فرصت ۲۲روزه شهرداران برای جذب اعتبارات اسناد خزانه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداران استان تنها تا پنجم بهمن امسال یعنی تا ۲۲ روز دیگر برای جذب اعتبارات اسناد خزانه فرصت دارند.

به گزارش ایل نیوز – گودرز امیری در نشست با شهرداران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سررسید اسناد خزانه ۱۹ بهمن امسال اعلام شده و شهرداران باید تا پنجم بهمن مدارک مورد نیاز برای دریافت این اعتبارات را به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ارائه دهند.

وی افزود: در صورتی که شهرداری‌ها نتوانند نسبت به جذب اعتبارات اسناد خزانه اقدام کنند، اعتبار نقدی آن‌ها نیز حذف می‌شود.

امیری تصریح کرد: شهرداران چهارمحال و بختیاری همچنین تا پایان هفته جاری تعرفه عوارض شهرداری‌ها را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ارائه کنند.

وی گفت: شهرداران چهارمحال و بختیاری بودجه پیشنهادی شهرداری را تا ۲۰ دی برای تصویب به شورای اسلامی شهرها ارائه و یک نسخه از آن را در اختیار دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: شهرداران استان همچنین باید با انتخاب حسابرس مورد تأیید شورای اسلامی شهر وضعیت سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ شهرداری را تا پایان امسال حسابرسی کنند.

وی افزود: شهرداران چهارمحال و بختیاری همچنین نسبت به تسویه حساب با نیروهای مشغول به کار خارج از بخشنامه وزارت کشور در شهرداری‌ها اقدام کنند، در غیر این صورت شهردار متخلف شناخته شده و به هیأت تخلفات معرفی می‌شود.

امیری اظهار کرد: ذیحسابان شهرداری‌ها مکلفند تا حقوق و مزایای شهرداران را همزمان با کارکنان شهرداری‌ها پرداخت کنند

 

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=766
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما