دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۳

آغاز فعالیت ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۶ در چهارمحال و بختیاری

ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۶ روز دوشنبه با تعیین کمیته های ۱۰ گانه و با حضور دستگاه های عضو در چهارمحال و بختیاری فعالیت خود را آغاز کرد.

آغاز فعالیت ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۶ در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز در این نشست کمیته های ۱۰ گانه ‘خدمات  حمل و نقل’، ‘خدمات امداد و نجات’، ‘خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک شهری’، ‘هماهنگی امور شهرداریها و دهیاری ها’، ‘برنامه ریزی و آمار’، ‘خدمات اسکان و رفاه’ ، ‘نظارت و تنظیم بازار’، ‘ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات’، ‘خدمات بهداشتی، سلامت و محیط زیست’ و ‘کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات و امور فرهنگی’ مشخص و رؤسای کمیته ها تعیین شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست با تاکید بر همکاری و تعامل کمیته های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۶ افزود: ایجاد کشیک های دقیق و منظم برای تمام صنوف در ایام تعطیلات نوروز ضرروی است.
گودرز امیری، تامین امنیت و سلامت مسافران را از ضرورت های خدمات سفر دانست و گفت: با نظارت های جدی تر بویژه بر اماکن عرضه موادغذایی و مجتمع های بین راهی می توان تا حد بسیار زیادی از بروز مشکلات جلوگیری کرد.امیری خاطرنشان کرد: تعطیلات عید نوروز بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های استان و فرهنگ و هنر این مرز و بوم است که باید همه دستگاه ها در این خصوص اهتمام ویژه ای به کار گیرند.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=778
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما