سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

راه اندازی خانه هلال احمر در چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تا پایان دی ماه ۲ خانه هلال احمر در استان راه‌اندازی می‌شود.

راه اندازی خانه هلال احمر در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایل نیوز ،گودرز امیری ظهر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اظهار داشت: به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به مسافران در شهرستان‌های بن و سامان تا پایان دی ماه ۲ خانه هلال احمر در این شهرستان‌ها راه‌اندازی می‌شود همچنین به منظور احداث ساختمان هلال احمر در این ۲ شهرستان فرمانداران باید تا پایان امروز ۲ قطعه زمین تحویل جمعیت هلال احمر استان نمایند.

وی با اشاره به لزوم نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی مراکز درمانی شبانه‌روزی، داروخانه‌ها و اورژانس در ایام تعطیلات، افزود: لازم است امسال کمبود پایگاه‌های امداد و نجات در سطح استان جبران و به تعداد این پایگاه‌ها برای ارائه خدمت بهتر افزوده شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر کشیک صنوف مختلف در ایام نوروز ۹۶، خاطرنشان کرد: لازم است مسئولان مرتبط به منظور جلوگیری از بروز هرگونه نارضایتی در جامعه نظارت کافی بر تامین کالا و خدمات مورد نیاز مردم و مسافران در ایام تعطیل و در جاهایی که ازدحام جمعیت وجود دارد را داشته باشند.

امیری خواهان نظارت جدی مسئولان متولی بر سلامت و نحوه توزیع محصولات غذایی شد و بیان کرد: به منظور افزایش رضایتمندی مسافران باید نظارت کافی بر نحوه عملکرد مجتمع‌های بین‌راهی در خصوص مواد غذایی، مسائل بهداشتی و خدماتی آن‌ها وجود داشته باشد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=789
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما