دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۸:۲۵

پیام تسلیت نهادهای انقلابی چهارمحال و بختیاری در پی ارتحال آیت الله رفسنجانی

سازمان ها، نهادهای انقلابی و رسانه های استان چهارمحال و بختیاری شامگاه یکشنبه در پی ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار امام و رهبری پیام های تسلیتی ارسال کردند.

پیام تسلیت نهادهای انقلابی چهارمحال و بختیاری در پی ارتحال آیت الله رفسنجانی

به گزارش ایل نیوز، رسانه های محلی و خبرگزاری ها و مطبوعات سراسری، سازمان ها و ادارات کل و نیز نمایندگان استان در پیام های جداگانه ای که در شبکه های مجازی نیز در حال انتشار است، رحلت یار امام و رهبری را یه ملت شهید پرور ایران و محضر مقام معظم رهبری و بیت آیت الله رفسنجانی تسلیت گفتند.
همچنین نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در پیامی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار امام و رهبری را تسلیت گفت.
دکتر اردشیر نوریان در این پیام ضمن تسلیت ارتحال ملکوتی آیت الله رفسنجانی عنوان کرد: آیت الله رفسنجانی از انصار مورد اعتماد امام راحل بود.
وی در این پیام عنوان کرده است: با نهایت تاسف و تاثر ضایعه دردناک رحلت یار دیرین امام و رهبری، مجاهد خستگی نشناس،عالم متفکر و فقیه زمان شناس حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر رهبری معظم انقلاب اسلامی و آحاد ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمایم.
آیت الله هاشمی رفسنجانی از سنین نوجوانی و جوانی به عنوان یک روحانی انقلابی، کارآمد، متدین و متعبد از اصلی‏‌ترین افراد نهضت و از مبارزین جدی و پیگیر انقلاب شکوهمند اسلامی و از انصار مورد اعتماد امام راحل در دوران مبارزات و پس از آن بود.
توصیفات زیبای ایشان در کلام رهبری معظم انقلاب اسلامی همچون «هیچ کس برای من هاشمی نمی شود» گویای اثرگذاری این شخصیت ارزشمند در مقاطع حساس و عرصه های گوناگون در خدمت به نظام و انقلاب اسلامی است.
از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه الهی برای آن فقیه گرانقدر و صبر و اجر جزیل را برای بیت مکرم و دوستداران ایشان مسالت می نمایم.
پیام های تسلیت نهادهای انقلابی و ادارات کل استان همچنان در حال انتشار در فضای مجازی و شبکه ها و سایت های خبری است.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی که به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران بستری شده بود، شامگاه یکشنبه دار فانی را وداع گفت.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=888
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما