پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی استان

استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی این استان در سفر هیات دولت در سال ۹۳ به این استان خبر داد.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی استان

به گزارش ایل نیوز،قاسم سلیمانی دشتکی روز پنجشنبه در ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: با اختصاص این میزان اعتبار می توان ۱۷ ورزشگاه در نقاط مختلف استان راه اندازی کرد.
وی همچنین یادآور شد: چهار طرح راهبردی پیشگیری در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری پیش بینی شده است.
رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری، اجرای طرح ‘کاج’ در کارگاه ها و کارخانه های تولیدی در بین کارگران، طرح ‘مشارکت اجتماعی’ با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و بهزیستی، طرح ‘امید’ از سوی مجموعه قضایی و نیز قرارگاه ‘جوادالائمه’ به عنوان چهارمین مورد از سوی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در زمینه مقابله با مواد مخدر در حال اجراست.
وی افزود: اجرای منسجم این طرح ها و پرهیز از موازی کاری ها باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین بر استفاده از توان تشکل های مردم نهاد تاکید و تصریح کرد: شهرستان های دارای تعداد سمن های زیاد باید برای ساخت سمن سرا در شهرستان خود اعلام نیاز کنند.
سلیمانی دشتکی همچنین به نزدیکی ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: دهه فجر زمان مناسبی برای معرفی عملکرد نظام جمهوری اسلامی و دولت از سوی مسئولان به مردم است

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=983
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما