جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶

راز قتل دختر جوان فرخشهری برملا شد.

جزئیات جدید از جسد دختر ۲۰ساله ای که در مسیر فلارد- یاسوج رها شده بود ، شناسایی قاتل و علت جنایت

راز قتل دختر جوان فرخشهری برملا شد.

به گزارش ایل نیوز ،فرمانده انتظامی شهرستان دنا با اشاره به پیدا شدن جسد دختر ۲۰ ساله در  محور فلارد به یاسوج اظهار داشت: انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلافات خانوادگی بوده که قاتل با فرزند خود داشته است.

عبدالنبی میری سوق گفت: مقتول یک دختر ۲۰ ساله و اهل فرخ شهر چهارمحال و بختیاری بود که به علت اختلاف با پدر و نامادری خود مرتب از خانه فرار می‌کرد که بعد از شدت گرفتن این اختلافات پدر به بهانه آرام کردن دختر با خوراندن قرص متادون فرزندش را به قتل رساند.

وی با بیان اینکه جز پدر مقتول کسی از بستگانش از کشته شدن دختر مطلع نبودند، عنوان کرد: برادر و خواهر مقتول مدتی بعد از مفقود شدن دختر گم شدن آن را به پلیس اطلاع دادند.

میری سوق ابراز کرد: بعد از پیدا شدن این جسد در محورفلارد -یاسوج و انتقال آن به سردخانه و بعد از چند روز که جسد هیچ‌گونه مشابهتی با مفقودی‌های استان نداشت مسئله را به پلیس آگاهی سراسر کشور اعلام کردیم.

وی افزود: بعد از مدتی برادر و داماد خانواده برای شناسایی جسد به یاسوج مراجعه کردند و پس از شناسایی، پدر مقتول به قتل فرزندش اعتراف کرد.

میری سوق بیان کرد: قضاوت و روند رسیدگی به این پرونده در حیطه وظایف  دستگاه قضا استان چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش ایل نیوز، صبح روز ۹ دی ماه جسد یک دختر ۲۰ ساله در حالی که داخل یک پتو پیچیده شده بود با هویت نامعلوم در ۱۰ کیلومتری محور یاسوج به پل قرح کشف شد و جسد با وجود اینکه هیچ‌گونه علائم سوختگی و ضرب و جرح مشاهده نبود و فقط کمی علائم مشکوک به خفگی مشاهده شد برای تحقیقات بیشتر و شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

لینک کوتاه : http://eilnews.ir/?p=997
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما